• https://www.facebook.com/pages/D%C3%B6rtyol-Asans%C3%B6r-ve-G%C3%BCvenlik-Sistemleri/438165126237449?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/DortyolAjans

SERVİS VE BAKIM


Asansörün sorunsuz, emniyetli, konforlu ve güvenli çalışabilmesi için muhakkak periyodik bakımının yaptırılması gerekir.
 
Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, iyi bir asansör bakımı yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olamaz.

Asansörlerin periyodik bakıma tabi tutulması, kanuni bir zorunluluk olmasının yanı sıra, asansörün sürekli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamış olur.

Bakımı yapılan bir asansörün, arıza yapma olasılığı çok düşüktür. Çünkü eskiyen malzemeler, periyodik asansör bakımında görülecek ve önlemi alınacaktır. Ayrıca asansör bakımı sayesinde makina-motor, kumanda panosu vb. aksamların düzenli kontrolü yapılacağından dolayı bu aksamların kullanım ömürleri de artar. Daha da önemlisi kullanımı, konforlu ve güvenli olur.

Dörtyol Asansör Bakım Servisi, sürekli hareket halinde bulunan asansör teknik servis ekipleri ile arızalara çok hızlı müdahale edebilmektedir.

Bazı apartman sakinleri  gereksiz bakım ücreti  düşüncesiyle asansörlerine bakım yaptırmamaktadır.

Asansörünüzün bakımsız ne hale gelebileceğini maddeler halinde belirtelim:
1-)Asansörde halat kopması, zamanla halat yıpranır ve aşınarak kopar.
2-)Asansörün kapısı açıkken asansör çalışır ve insanlar vücudunu sıkıştırabilir veya asansör boşluğundan düşebilir.
3-)Asansör’ün kapılarında elektrik devreleri bulunmaktadır ve asansör’ün kapılarına su ve nemlenme olunca kapıya otomatikman elektrik verir ve elektrik çarpması meydana gelebilir.
4-) Asansör’ün motor yataklarına ve makineye her ay yağ ilave edilmesi gerekmektedir. Eğer edilmezse asansör’ün motorunda yanma ve makine şanzıman dişlisinde bozulmalar olup çok miktarda masraflar meydana gelecektir.
 
Bunun gibi durumlar asansör bakım servisi yapılmadığı zaman meydana gelebilir. Asansör bakımını yaptırmadığı içinde bütün sorumluluk apartman yönetimine aittir.
 
Tüm hizmetlerimizden yararlanmak için size bir telefon kadar yakınız.

Ofis Tlf: 0 326 712 6061 - 7/24 Mobil: 0 536 033 9266
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret11332
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.75325.7763
Euro6.33506.3604
Hava Durumu
Saat