• https://www.facebook.com/pages/D%C3%B6rtyol-Asans%C3%B6r-ve-G%C3%BCvenlik-Sistemleri/438165126237449?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/DortyolAjans

İNSAN ASANSÖRÜ  Konutlarda 240 kg'dan 1000 kg'a kadar insan taşımak için kullanılan ve konut dışı yerlerde (otel, hastane, iş merkezi) 630 kg'dan 5000 kg'a kadar insan ve/veya yük taşıma amaçlı olarak tasarlanan asansörlerdir.

  Konut asansörleri, binaların projelendirmesi aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan projelerine uygun olarak imal edilip, yerlerine montaj edilir.

Dörtyol Asansör ekonomik konutlardan en üst kalitedeki lüks binalara kadar konutlara yönelik çözümler sunan geniş bir yelpazeye sahiptir.

  Günümüzde  Konut asansörleri yaşam alanlarında; siteler, apartmanlar, kamu binaları, işyerleri, okullar, oteller, alışveriş merkezleri v.b. mekanlarda günlük hayatın vazgeçilmez bir taşıma sistemi olmuştur. Bu sistemin kurulması, tasarlanması ve montajının tamamlanarak teslim edilmesi aşamasına kadar her anında müşteri ile birebir temasta bulunarak teknolojide mevcut her tip ve her sistemde asansörlerin montajını gerçekleştirmekteyiz.

  Firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen ölçü ve dizaynda kabini tasarlanabilmektedir.

  Firmamız konut asansörlerinde A3 Standardına uygun Frekans Kontrol Ünitesi kullanarak; kullanıcılara konfor ve hassasiyeti yüksek güvenli bir seyir imkanı sunmaktadır.  Frekans Kontrollü Sistemler konfor ve hassasiyetin yanında elektrik tasarrufu da sağlamaktadır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret11331
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.75325.7763
Euro6.33506.3604
Hava Durumu
Saat