• https://www.facebook.com/pages/D%C3%B6rtyol-Asans%C3%B6r-ve-G%C3%BCvenlik-Sistemleri/438165126237449?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/DortyolAjans

YÜK ASANSÖRÜ  Fabrika ya da depolarda kullanılmak üzere tesis edilen asansörler ağır ortam şartlarında başarıyla çalışmaktadır. Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan yük asansöri, 500 Kg’dan 10.000 Kg’a kadar çeşitli kapasitelerdedir. Tahrik düzeni ise makineli veya hidroliktir.

  Eğer kuyu üzerinde makina dairesi için yeterli yer bırakılmadı ise küçük bir odacık ile beraber orta yükseklikteki tesisler için hidrolik tahrikli yük ve araç asansörlerini uygulamaktadır. Hidrolik asansörler elektrikli asansörlere göre daha sessiz çalışırlar. Hidrolik çözümler ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

  Kapı tipleri ihtiyaca özel olarak, istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde, tam otomatik olarak kullanılmaktadır.

  Yük  asansörlerinde özellikle zeminin kaymaz malzemeden seçilmesi gerekmektedir. Bu sebeple kullanmış olduğumuz yük asansörü kabinlerimiz, yüksek kapasiteli tekerlek yüklerine karşı destek sağlamak için taban kısımları ilave özel malzemeler ile güçlendirilmiştir. Kabin duvarları ise istediğiniz herhangi bir renkte boyanabilir.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret11332
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.75325.7763
Euro6.33506.3604
Hava Durumu
Saat